Apie mus

Socialinė įdarbinimo agentūra VšĮ "SOPA"

www.sopa.lt

Šią mokomąją svetainę sukūrė ir administruoja socialinė įdarbinimo agentūra VšĮ „SOPA“. Nuo 2006 m. padedame ieškoti darbo ir išsilaikyti darbo vietoje žmonėms, turintiems mažiau galimybių darbo rinkoje. Ieškančiuosius darbo konsultuojame, apmokome, parengiame darbo rinkai.

Norėjome sukauptą ilgametę patirtį dirbant su bedarbiais susisteminti ir pateikti tiems, kurie negali pas mus atvykti į užsiėmimus. Taip kilo idėja projektui „Darbo paieškos laboratorija“, kurio metu sukūrėme šiuos nuotolinius darbo paieškos mokymus. Visą kursų medžiagą parengėme atsižvelgdami į bedarbių poreikius ir išbandėme su ieškančiaisiais darbo mokymų metu.

Projektą finansavo Erasmus+ programa, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Svetainėje pateikta medžiaga atspindi autorių, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.

 

Dėkojame

Švietimo mainų paramos fondui, be kurio paramos ši svetainė nebūtų išvydusi dienos šviesos.
CreoFox komandai už įsiklausymą į mūsų poreikius ir geranorišką bendradarbiavimą kuriant svetainę.
VšĮ „Tim & Co Studios”, sukūrusiems žaismingą filmuotą medžiagą.
Startup Stock Photos – už puikias nuotraukas, kurias panaudojome savo svetainėje.
 

Prisidėk ir tu!

Kiek ilgai gyvuos ši svetainė, kaip ji bus plėtojama, priklauso ir nuo tavęs. Prisidėti prie šios svetainės plėtros gali ir tu:

Idėjomis ir pasiūlymais: parašyk mums savo pastabas ir pasiūlymus el. paštu info@sopa.lt arba užpildyk anketą

Paremdamas svetainės palaikymą: siųsk SMS numeriu 1679: įrašydamas iv2sopa paaukosi 2 eurus, įrašydamas iv5sopa paaukosi 5 eurus.

Savanorišku darbu: prisidėk savo profesionaliomis žiniomis ir gebėjimais. Labai laukiame pagalbos iš specialistų, dirbančių žmogiškųjų išteklių, komunikacijos, filmų kūrimo ir kitose srityse, kurių profesionali pagalba gali padėti sukurti įdomius ir naudingus e-mokymus.

Finansiškai: mūsų sąskaitos nr. LT45 7300 0100 9540 4566, AB “Swedbank”, banko kodas 73000, VšĮ „SOPA“, įmonės kodas – 300570569 

Dėkojame, kad esi su mumis!