Kursai

 

Nemokamas

Darbo paieškos būdai

Darbo paieška irgi yra darbas, kurį reikia planuoti, organizuoti ir vertinti. Pažindamas save ir darbo rinkos galimybes galėsi efektyviai nustatyti darbo paieškos tikslus ir būdus jiems pasiekti.

Daugiau...

Nemokamas

Pokalbis su darbdaviu telefonu

Ieškodamas darbo neišvengsi svarbaus atrankos etapo - pokalbio telefonu su darbdaviu ar atrankos specialistu. Nenuvertink telefoninio pokalbio, nes nuo pirmo žodžio darbdavys formuoja nuomonę apie tave. Kalbėdamas telefonu gali sustiprinti gerą įspūdį apie save ir sužadinti darbdavio susidomėjimą tavo kandidatūra.

Daugiau...

Nemokamas

Laiškas darbdaviui

Ieškant darbo, dokumentai pirmiausiai kalba apie tai, kas toks esi ir ką gali pasiūlyti. Pasirūpink, kad kiekvienas tavo siunčiamas CV būtų pritaikytas konkrečiam darbo pasiūlymui. Atskleisk savo kompetencijas ir parodyk, kodėl esi tinkamiausias kandidatas siūlomam darbui.

Daugiau...

Nemokamas

Darbo pokalbis

Darbo pokalbis yra pats reikšmingiausias darbo paieškos etapas, kuris gali nulemti tavo karjeros sėkmę. Sužinok, kaip sudaryti teigiamą įspūdį, prisistatyti, išreikšti susidomėjimą, išsiaiškinti daugiau informacijos apie įmonę ir siūlomą darbo vietą. Gerai pasiruošk kiekvienam darbo pokalbiui ir gauk išsvajotą darbo pasiūlymą.

Daugiau...